Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 30 grudnia 2014

Nowy Rok - 2015



    Niech Nowy Rok  przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń
  a gdy one już się spełnią, nich dorzuci Wam   garść nowych marzeń,
  bo tylko one nadają życiu sens!


Wszystkim odwiedzającym mego bloga życzę wspaniałych pomysłów, dużo czasu na robótki oraz samych radosnych chwil w Nowych 2015 roku.



Pozdrawiam :)

piątek, 26 grudnia 2014

Kwiaty przez cały rok - kalendarzowy sal u Kasi



             Przed świętami zapisałam się na sal u Kasi z "Krzyżykowe szaleństwa" pt. "Kwiaty przez cały rok"
Styczeń już wyszyłam i czekam na luty, bo Kasia nie dała od razu całego wzoru, tylko będzie przysyłać następny miesiąc po wyszyciu poprzedniego :)



  
Wyszywam na aidzie 16ct kolor kość słoniowa
 nićmi DMC

 Przed świętami postanowiłam zrobić porządek w swoich szydełkach i wzorując się na tym filmiku powstało etui na moje szydełka. 




Pozdrawiam :)

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Życzenia Świąteczne


Kiedy gwiazdka na niebie zza chmur się wychyli, a księżyc wśród obłoków posłanie wymości – wigilijne życzenia przynoszę Wam mili zdrowia, szczęścia, radości – wszelkiej pomyślności.


Zdrowych, wesołych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia. Niech
będą one okazją do zadumy, ale i
radością z rodzinnego spotkania.
Niech przyniosą wytchnienie od
codziennych zmagań i trosk.
Oby magia Bożego Narodzenia
przetrwała w nas jak najdłużej!

 

sobota, 13 grudnia 2014

Świątecznie ...

 W tym roku postanowiłam ozdobić swoją choinkę szydełkowymi śnieżynkami. Wszystkie powstały wg. jednego wzoru, ale część z nich ozdobiłam kryształkami 


inne perełkami

a część zrobiłam srebrną nitką

Ile ich wszystkich powstało nie liczyłam, ale dość dużo :)

Część z nich trafiła do moich znajomych, a część zawisła na mojej choince

Te piękne zabawki z pod choinki to prezent od mojej koleżanki. W tych dziadkach do orzechów zakochałam się. :)
 
Pozdrawiam :)



wtorek, 4 lutego 2014

Szydełko poszło w ruch


  Trochę mnie tu nie było, ale to nie znaczy, że nic nie robiłam. Ostatnio przerzuciłam się na szydełko i jako pierwszą - rozpoczęłam serwetę na ławę takim wzorem.


- zrobiłam pół metra i odłożyłam, bo zaczęłam bieżnik :)

Z bieżnikiem jestem już po półmetku.  
W obu pracach wykorzystałam  nici Cotton Filet nr 04

Jako przerywnik wydziergałam 4 woreczki na zamówienie.






Dziękuję za wizytę i pozdrawiam 
- trzymajcie się cieplutko:)



sobota, 11 stycznia 2014

Bieżniki

Witam Was w Nowym Roku.

Oglądając Wasze blogi widzę, że większość ruszyła po świętach z nowymi projektami. A ja mam mnóstwo pomysłów jednak trochę gorzej z ich realizacją. Niby coś robię - teraz przerzuciłam się na szydełko - ale jednak więcej pruję, bo jakoś nie do końca wychodzi mi to, co bym chciała. Skacząc sobie z bloga na blog trafiłam do "Lenka vcelka"  od niej ściągnęłam pomysł na bieżniki. 
Koronki robiłam beżową Muzą 20, szydełko 1,00. Tkaniny miałam w domu - w swoich przydasiach.




                                              i drugi

 I jeszcze została para białych koronek - do następnego bieżnika.

 Dziękuję za wizytę i pozdrawiam :)




poniedziałek, 23 grudnia 2013

Wesołych Świąt







 Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy;
dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich.
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski..
Niebo ziemi, niebu ziemia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Drzewa ptakom, ptaki drzewom.
W wiewie wiatru płatkom śniegu.
Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku;
Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku.
Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem.
Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze.
Niebo ziemi, niebu ziemia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
A gdy wszyscy usną wreszcie
moc igliwia zapach niesie.

Seweryn Krajewski


Życzę spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt
I niech te święta będą piękne i niezapomniane,
a każda chwila niech będzie perełką radości i szczęścia.
I niech pokój i szczęście  towarzyszą nam wszystkim
 przez cały Nowy Rok.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...